DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Příjemné, klidné a čisté prostředí
2. Přátelský personál
3. Pestrá strava

Poloha

Moderní, dobře fungující hotelový areál rozprostírající se na ploše cca 30 000 m2, zaměřený na rodiny s dětmi, se nachází v klidném prostředí. Nejbližší obchod je cca 100 m od hotelu, přes silnici (lze zde koupit též plážové vybavení - ručníky, brýle, boty do vody, nafukovací lehátka, opalovací krémy, karimatky, dále elektro, kufry, kabelky, suvenýry, pohlednice a další zboží). V letovisku Skala Prinos, cca 1,2 km, jsou další obchody, suvenýry, půjčovny aut, motorek i kol, škola potápění, bankomat i přístav, odkud odplouvají trajekty do Kavaly (cca 4x denně, jízdenka vyjde na cca 4,70€/osoba a cca 2,40€/děti od5-10 let). Do letoviska lze dojít i po pláži (cca 10 minut procházkové chůze). Známý přístav Limenas je vzdálen cca 15 km. Velký supermarket, dobře zásobený, je ve vzdálenosti cca 2,3 km směrem k hlavnímu městu. Pro milovníky koní je v těsném sousedství letoviska možnost projížďky. Autobusová zastávka je přímo před hotelem, spojení do hlavního města je v letní sezóně cca 5x denně. Cena jízdenky je cca 2 €/jízda. Taxi vychází na cca 20€/cesta. V okolí jsou zalesněné kopečky, přesahující 600 m. n. m. Mimo hotel jsou účelové cesty vedoucí sady přes olivové háje. Doporučujeme pronajmout si auta a poznat ostrov důkladně.

Vybavení a služby

Recepce, velmi prostorná vstupní hala, 4 výtahy (2 v hlavní a 2 v budovách v blízkosti hlavní budovy), salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek a wifi po celém areálu hotelu a ve většině pokojů - zdarma - 35 hodin za týden - někdy slabší připojení). Vnitřní bar Aeolos s možností venkovního posezení na terase, vnitřní restaurace Aegean s venkovním posezením na terase a výhledem na bazén a moře, bar a snackbar Alion u bazénu, hlídaní dětí (na vyžádání, za poplatek cca 10€/hodina). Konferenční sál, místnost na hry, minimarket (otevřen obvykle 09:00-13:30 a 17:00-21:30, široký sortiment zboží - lihoviny, vína, toaletní potřeby, suvenýry, pohlednice, brýle do vody, šnorchly a další). Osušky na pláž za vratný depozit (cca 10€/kus). Zahrada, parkoviště.

V rozlehlém areálu, který tvoří hlavní budova a dalších 12 jedno až dvoupodlažních budov, je celkem 104 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky typu superior, dále pokoje junior suite s možností 2 přistýlek a dvoupokojové suity typu luxury - až pro 5 osob).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem a 2 hudebními kanály, DVD přehrávačem, trezorem, balkónem s výhledem do vnitrozemí, hory, bazén nebo s bočním výhledem směrem k moři. Pokoje typu luxury suites jsou jen na vyžádání (lze objednat i s vlastním bazénem), jejich popis a cenu Vám rádi sdělíme. Ubytování pro 1 osobu je možné v pokoji superior s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

3 venkovní bazény, jeden s jacuzzi, 1 vnitřní bazén (vyhřívaný jen v květnu a říjnu) s oddělenou částí s jacuzzi, dětský venkovní bazén, slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, dětský koutek v zahradě v chaloupce, miniclub pro děti 4-12 let, cca 6x týdně. Spa centrum - fitcentrum (zdarma) sauna, pára, jacuzzi (za poplatek cca 7€/30 minut/služba), masáže (za poplatek), experience shower (sprcha s různými efekty - vůně, barva, teplota - cca 5€/osoba), manikúra, pedikúra, kosmetické služby, aroma a další terapie (za poplatek). Velká pěkná herna - kulečník (cca 2€/hra), stolní tenis (zdarma, vratná záloha na rakety a míček cca 5€), videohry (cca 0,50-1€) a další různé hry.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE. U večeří bývá též dětský bufet (v hlavní hotelové restauraci).

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:

 • O přesném rozsahu all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:30-10:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hotelové restauraci, obědy (12:30-15:00) v restauraci u pláže nebo hotelové restauraci (v závislosti na počasí). Během obědů a večeří neomezená konzumace točeného piva, domácího vína (červené a bílé), místních nealko nápojů, ovocných džusů nebo šťáv a vody. Do hotelové restaurace není povolen vstup v plážovém oděvu a žabkách.

 • Dopolední a odpolední snacky (11:00-12:00) a (15:30-17:30) - výběr ze snack menu (např. sandwiche (bývá šunka&sýr, se slaninou, kuřecí, tuňákový), saláty (bývá např. řecký, hlávkový, tuňákový), vaječné pokrmy (bývá např. omeleta, volské oko&slanina), burgery (bývá např. cheesburger, dětské miniburgery, hranolky), řecké speciality (bývá např. tzatziki, melitzanosalata, tirosalata), dále špagety a pizzy

 • Odpolední čaj (více druhů) a káva (více druhů - filtrovaná, espresso, cappuccino), horká čokoláda a mléko se sušenkami nebo koláčky - 16:00-17:00

 • Zmrzlinu (kopečkovou) obvykle během obědů a večeří a od 16:00-17:00 - více druhů (např. vanilka, čokoláda, banán, jahoda)

 • Neomezenou konzumaci místních i mezinárodních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí červené a bílé víno, ouzo, brandy, koňak, whiskey, vodka, rum, gin, likéry) a nealkoholických nápojů (voda, ovocné džusy, šťávy, voda, filtrovaná káva, frappé, espresso, cappuccino, čaje, horká čokoláda) od 10:00-24:00

 • Nabídku alkoholických i nealkoholických koktejlů.

 • Animační programy, cca 6x týdně, v cizím jazyce, večerní hudební produkce s DJ

 • Dětské animace - dětský miniclub ( 4-12 let) od 11:00-13:00 a 14:00-18:00, večerní dětské party, cca 6x týdně

 • Sportovní aktivity - dobře vybavené fitcentrum, vodní pólo, plážový volejbal a fotbal, stolní tenis, aerobic, vodní aerobic

Pláž

Dlouhá písečná pláž (cca 120 m) s hrubším pískem, široká cca 30 m, je hned u hotelu. Vstup do moře je zde velmi pozvolný. Na pláži je též snackbar a restaurace Almyra a hřiště na volejbal a plážový fotbal.

Vzdálenosti

Pláž: přímo u hotelu
Centrum: cca 1,2 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha/Brno - Kavala - Praha/Brno včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 0 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Klidné prostředí
 • Sportovní vyžití
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie