Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Thassos

Vše o perle Egejského moře

2 zájezdů

3 důvody, proč si zamilujete Thassos

Zelený a neopakovatelně půvabný ostrov vás zláká klidnými plážemi, romantickými zátokami a historickými nalezišti.

Impozantní krajina, půvabná zákoutí, božský klid a soukromí je to, co vás na ostrově Thassos bude nejvíc bavit.

"Perla Egejského moře", "Smaragd Egejského moře", "Egejský ráj" jsou alternativní názvy ostrova, které vyjadřují, jak krásně tu je.

O Thassosu

Stále zelený Thassos bývá přezdíván Perla nebo Smaragd Egejského moře, protože se pyšní opravdu nádhernou přírodou. Thassos je sice malý svou rozlohou, od severu k jihu má 24 km, od západu k východu dokonce jen 19, zato překypuje úchvatnými přírodními scenériemi. Zvlňují ho skály a kopce, na kterých se tu a tam rozprostírají malebné horské vesničky. I milovníci historie si tu přijdou na své. Uchvátí vás monumentální historický areál Filippi, který patří mezi nejvýznamnější archeologické lokality v Řecku. Dojem na vás udělá i návštěva útesu nad mořem, kde stojí klášter archanděla Michaela. Největším magnetem na turisty je ale moře. V rámci pláží je tu opravdu z čeho vybírat. Pláž Makryammos pokrývá bělostný písek a pro pláž Aliki je zase charakteristický piniový lesík, který poskytuje chladivý stín. Na nejdelší pláži Golden Beach najdete perfektní podmínky pro provozování vodních sportů a na Paradise Beach si zase zaplavete i bez plavek. Je to totiž jediná nudapláž na Thassosu. Malý ostrůvek v Egejském moři nabízí obrovské možnosti, jak příjemně strávit svojí letní dovolenou.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Thassosu

Fotogalerie

MAKRYAMMOS BUNGALOWS

3.července 12 dní Polopenze
40 990 / os.

RACHONI BAY

3.července 12 dní Light all inclusive
24 990 / os.

Zájezdy do letovisek